18 Ekim 2016 #6712000

Sigortam.net Maddi Manevi Mağduriyet, Telefonda Yapılan Sözleşmeye Aykırı Aleyhime Poliçe Düzenlemiş

09.09.2016 tarihinde Sigortam.net firmasından trafik sigortası+yol yardım yaptırmak için başvurdum; 603 TL trafik sigortası+12 TL yol yardım olmak üzere 615 TL'ye poliçemin yapıldığını ayrıca tarafıma 18 TL indirim yapıldığını ve bununda takip eden ilk cuma günü hesabıma iade edileceği söylendi. Böylece trafik sigortam ve yol yardım hizmetinin 597 TL'ye tamamlandığını bildirdiler. 09.09.2016 ve 14.09.2017 tarihinde e-posta atarak bu durumu teyit ettiler. 19.09.2016 tarihinde poliçemin elime ulaşmaması üzerine tekrar Sigortam. net firmasını aradım ve hayretler içinde trafik sigortamın yapılmadığını öğrendim!. Kaza riskinin en yüksek olduğu bayram günü 9 gün sigortasız gezmişim! Özür dileyerek cezayı karşılayacaklarını söylemelerine rağmen yol yardımsız ve cezalı 633 TL'lik poliçe tarafıma ödetildi. 24 kez telefon görüşmesi yapıldı her seferinde haklısınız denildi, sonuç umursamazlık.

Cengiz 733 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Cengiz A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin ilgili iade rakamı gerekli inceleme ve onayın ardından sağlanmıştır .Müşterimize gerekli açıklama yapılarak özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Sigortam.net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Cengiz A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön