14 Nisan 2015

Sigortam.net Kesinlikle Kendilerini Tanıttıkları Gibi Değil!

Yeni araç aldığım için zorunlu trafik sigortası arayışına
geçtim. Sigortam.net'ten internet
üzerinden teklif istedim. İnternetten teklif istemek kesinlikle bir oyun bunu
bir kere unutmayın. Oraya kişisel bilgilerinizi almak için sizi çekiyorlar. Girdiğinizde ise size 2 tane teklif veriyorlar. Daha sonra beni arayıp sizi
kaçırmak istemiyoruz sizin için en iyi teklifi bulup ayrıca bu teklif üzerinden
bilmem ne kadar indirim yapacağız diye kendilerinde bir hava yarattılar.


Daha
sonra birkaç saat teklif hazırlayıp beni tekrar aradılar. Abartmıyorum bırakın
indirimi aldığım en yüksek fiyatlı trafik poliçesiydi. Derhal telefonu
kapattım.

Mustafa 783 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi15 Nisan 2015

    Müşterimiz Sayın Mustafa Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin teklif aldığı sigorta şirketi ile trafik branşında anlaşmamız olmadığından dolayı, teklif tutarı müşterimizin aldığı diğer tutarla farklılık göstermiştir. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmış, anlaşmalı olduğumuz şirketlerin ürün tekliflerinde en iyi fiyat garantimiz olduğu bilgisi de iletilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimiz Sayın Mustafa Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön