26 Şubat 2016

Sigortam.net Kasko İşlemi Sorunu!

Aracıma kasko yaptırmak için 23.02.2016 tarihinde saat 19:26'da Sigortam.net müşteri hizmetlerini aradım Maphre Genel Sigorta şirketinden tarafıma sunulan 2.179,54 TL'lik kasko poliçesini kabul ettim. Poliçenin oluşturulabilmesi için kredi kartı bilgilerimi verdim ödemeyi yaptım. Poliçenin oluşabilmesi için benden araç fotoğraflarını 24.02.2016 tarihinde göndermemi istediler. Fotoğrafları gönderdim, aracımın sağ arka kapısında bulunan çizikten dolayı Maphre Genel Sigorta şirketinin poliçeyi onaylamadığını kaskonun yapılamayacağını Sigortam.net temsilcisi M.. hanım bana iletti. İşlemin iptalini paramın iadesini istedim. 25.02.2016 tarihinde yaptığım görüşmelerde kaskonun olmayacağını defalarca bildirdiler, kasko işlemlerimi başka bir firmadan yaptıktan sonra Sigortam.net ile yaptığım görüşmede kaskonun oluşturulduğu söylendi iptal edilmesi durumunda para kesintisi yapılabileceği söylendi.

Fatih 683 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi08 Mart 2016

    Müşterimiz Sayın Fatih S. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe işlemleri tarafımızdan yapılmış ancak araçtaki hasar nedeni ile sigorta şirketi tarafından poliçe üretimine onay alınamamıştır. Müşterimizin poliçe işlemleri iptal edilmiş ve iade süreci için sigorta şirketine bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi26 Şubat 2016

    Müşterimiz Sayın Fatih S. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön