28 Temmuz 2015

Sigortam.net Kasko İşkenceye Dönüştü!

10.07.2015 tarihinde rehinli aracıma kasko yaptırmak için Sigortam.net ile tanıştık. 24.07.2015 tarihi oldu hala bir işimi halledip sonuca bağlayamadılar. Kredi kartımdan 285 TL çekim yaptıkları halde provizyondur diye beni sıkıntıya koyup bankadan istediğim dekontu M***** D. beye e-mail olarak gönderdim yine ikna olmadı incelemede diyerek poliçe hazırlanıp 15.07.2015 tarihinde biten kaskoyu yenileyip araç kredisi çektiğim bankaya gönderemedi.


Bu arada Sigortam.net çalışanlarından G***** bey kusura bakmayın tamamen şirketimizin hatası sonucu talihsizlik yaşamışsınız diyerek beni sakinleştirmeye çalışırken şikayet dilekçesi oluşturuldu incelendi özürle işi bitiriyorlar çok yoruldum...

Samiye 838 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi19 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sayın Samiye Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin satın almış olduğu poliçenin üretim aşamasında, müşterimizin aracının model yılı sistemde bulunmadığından problem yaşanmıştır. Problemin çözümü için sigorta şirketi ile birlikte çalışıldığından süreç uzamış, sigorta şirketinin tanımlamayı yapmasının ardından poliçe üretilmiştir. Müşterimizin kredi kartından çekim yapılamaz uyarısı alındığından, tahsilatın gerçekleştiği sisteme yansımamıştır. Müşterimizin ilettiği dekontla gerekli işlemler tamamlanmış ve iade işlemi gerçekleştirilmiştir. Müşterimize ulaşılarak gerekli bilgi verilmiş ve yaşanan süreç adına özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Samiye11 Ağustos 2015

    İnceleme diyorsunuz hiçbir sonuç yok sigortam net 24.07.2015 tarihinde kredi kartımdan kasko ödemesini 409 TL taksitini çekti bu haberim dahilinde çekildi 60 TL iade edilecek dendi iade işlemide yapılmadı 11.07.2015 tarihinde tekrar bir çekim daha yaptı kredi kartımdan. Hızına ayak uyduramaz oldum beni hiçbir şekilde bilgilendirmeden çekim yapılıyor düzenimi altüst etti geri dönüş yapılacak diyorsunuz hep dediğim gibi özürle dönmez bu işler lafla peynir gemisi yürütülmez insanları kandırarak tongaya düşürerek olmaz bu işler yazıklar olsun sigortam net'e yazıklar olsun deneyimli dediğiniz elemanlarınıza. En son mehmet beyin bana kaskomun 1500 olduğun söleyip bugün1.635 olduğunu öğrendim

  • Sigortam.net Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sayın Samiye Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön