19 Şubat 2013

Sigortam.net Kartımdan Fazla Para Tahsil Etmeye Çalıştı!

Sigortam.nettten 3 yıldır sağlık sigortası yaptırmaktaydım, bu senede poliçenin yenilemesini yaptırdım.Fakat sigortam.net kartımdan,poliçeleri taksitli yaptırmama rağmen,poliçelerin peşin tutarlarını ve üstüne ek olarak 1330 TL daha tahsil etmeye çalıştı.


Kartımda toplamda 11.330 TL bekleyen provizyon vardı.Aradığımda bankanızı arayın,provizyon askıda kalmıştır diye bir cevap aldım.Bankamı aradım,onlarda bu tutarları tahsil etmeye çalıştıklarını ve limit yetersiz olduğu için bunların onaylanmadığı söyledi.


Arkasından bankam güvenlik nedeniyle kartımı iptal etti.Poliçelerimi iptal edemiyorum çünkü bunlar iptal bedellerini de geri vermezler.

Gizem 261 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimiz Sayın Gizem K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin kredi kartından bilgisi dışında herhangi bir fazla tahsilat yapılmamıştır. Bu durum bankası ile de teyitleşilerek müşterimize bildirilmiştir. Müşterimizin kredi kartında gördüğü provizyon işlemi, poliçe tahsilatı sırasında limit yetersizliği yaşanmaması adına alınan geçici provizyona ait işlemdir ve herhangi bir borç kesinlikle doğurmamaktadır. Müşterimize konu hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimiz Sayın Gizem K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön