24 Temmuz 2014
Yorum Yap
#2588424

Sigortam.net Kalitesini Kaybediyor

Sigortam.net'in 4 yıldır müşterisiyim. İlk günden beri özellikle fiyat politikaları konusunda memnunum. Ancak bu sene resmen annemden emdiğim sütü burnumdan getirdiler. 4 senedir bana ait olan hesabın, babama ait olduğunu iddia etmeye başladılar. 3 kez arayıp hesabın bana ait olduğunu, babamla alakalı tüm bilgileri silmeleri gerektiğini söylememe rağmen babamı benim için beni de babam için arıyorlar. Her seferinde düzeltmelerini talep ediyorum, tabi efendim hemen düzeltiyoruz diyorlar ama hiç bir şey düzelmiyor. Artık bıktım, herhalde reklamlardan sonra talebi karşılayamamaya başladılar.

Bahadır 2.609 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Müşterimiz Sayın Bahadır A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Bahadır Bey'e ve babasına ait kayıtlar incelenerek, gerekli düzeltmeler yapılmış ve Bahadır Bey'e bilgi verilmiştir. Benzer bir hatanın oluşmaması için ilgili birim çalışanları bilgilendirilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sayın Bahadır A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler