10 Eylül 2013

Sigortam.net İş Takibi Eksik!

Ben Sigortam.net'ten Alliance sağlık poliçesi aldım ve ödemesini dört gün evvel yaptım .Poliçe numarasını şirketin çıkarmadığını ve bana bilgi vereceklerini söylediler. Bugün üç kez aramama rağmen bana poliçenin çarşamba günü hazır olabileceğini ancak son aramamda belirttiler. İş takibi ve müşteri hizmetlerinden hiç memnun kalmadım.


Ben bilgi almak için onları aramak zorunda kaldım. Verdikleri bilgi de kesin değil.

Tüba 209 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimiz Sayın Tuba Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe alımı sırasında müşteri temsilcimizden kaynaklı bir hata sonucu problem yaşanıyor. Müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde sigorta şirketi ile iletişime geçerek hatasını düzeltiyor. Kendisi konu hakkında bilgilendirilmiştir ve gerekli uyarılar tarafımızca ilgili kişilere yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimiz Sayın Tuba Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön