26 Nisan 2013 #1764240

Sigortam.net İptal Ettiğim Poliçelerin Parasını Vermedi!

Sigortam. net'ten aracıma kasko ve trafik sigortası yaptırıyorum 3 senedir hemde 2 araç aracımın birini sattım poliçelerim iptal oldu 28. 03. 2013 te geri kalan ödemelerim kartlarıma yansıtılacağı tarafıma bildirildi 3 iş günü içinde ama 15 gün oldu hala yansıyan bir durum yok defalarca aradım. biz şikayetinizi alıyoruz sizi arayacaklar deyip durdular.


Nerde arayan soran hiç kimse yok ortada ve kendi çalıştığım şirketin 8 adet aracı var şuan kasko için teklif alıyorum her firmadan ama asla Sigortam. neti tavsiye etmeyeceğim ve diğer aracımız için poliçe bitiminde başka acentadan yapacağız. para tahsil etmeye gelince saniyede çekim yapılıyor vermeye gelince haftalar sürüyor.

Muhammet 326 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sayın Muhammet G. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Muhasebe birimimizde yaşanan sistemsel bir hata sonucu ödemelerde gecikme yaşanmıştır. Müşterimizin iadesi gerçekleştirilmiştir ve kendisi konu hakkında bilgilendirilmiştir. Böyle bir problemin bir daha yaşanmaması için gerekli önlemler alınmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi26 Nisan 2013

    Müşterimiz Sayın Muhammet G. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön