01 Ocak 2016

Sigortam.net İlgisizlik Sorunu!

Sigortam.net'ten aracım için sigorta poliçe fiyatlarına bakmak için siteden fiyat çalışması yapmak istedim ama sistemden kaynaklanan sıkıntıdan dolayı müşteri hizmetlerini aradım, müşteri temsilcisi eğer sigorta yapacaksam yardımcı olacağını söyledi, bende sistemde karşılaştığım sıkıntıdan bahsedince yardımcı olmaya karar verdi poliçe en düşük fiyatı çıkardı en düşün sigorta 1650 TL çıktığını söyledi, bende bu fiyat karşılığında hangi firmadan aldığımı sorunca firmayı paylaşamadıklarını söyledi, bende Anadolu Sigortadan 1150 TL aldığımı söyledim imkansız bu fiyatı almanız bizim fiyatımız bu size uymuyorsa hayırlı olsun dedi bende 1150 TL'den yerel bir sigorta şirketine yaptırdım.

Kadir 318 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi13 Ocak 2016

    Müşterimiz Sayın Kadir P. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizle görüşülerek yaşanan süreç adına kendisinden özür dilenmiş ve tekrar yaşanmaması adına gerekli önlemler tarafımızdan alınmıştır. Müşterimize, talebi doğrultusunda tekrar teklif çalışması yapılabileceği bilgisi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi04 Ocak 2016

    Müşterimiz Sayın Kadir P. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön