15 Mart 2016

Sigortam.net Hatalı İşlemler

Sigortam.net'ten ocak ayında fiyat aldım, 2 kişi için ayrı ayrı fiyat aldım. Kendi adıma olan sigortayı yaptırmak için Müşteri temsilcisi A******* bey ile irtibata geçtim sigorta poliçe bilgilerini verirken kendi T. C. Kimlik numaram isim soyadımı belirttiğim halde sigortayı başka isim adına kestiler. Bu çekilen tutarın iadesi için 10 gün bekledim boşuna kartıma para ödemek zorunda kaldım daha sonra sigortayı kendi adıma olarak düzelttiler (zar zor) bununda 9 taksit olacağını söyledim. Ama nedendir bilinmez 3 taksit olarak yapılmış ve diğer kişi adına olan sigorta hala faal gözüküyor.

Murat 533 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Nisan 2016

    Müşterimiz Sayın Murat A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin bilgileri güncellenerek doğru poliçe üretimi yapılmış ve hatalı üretilen poliçenin iptali sağlanmıştır. Taksit sayısı hakkında kendisi ile görüşülerek sorun olmadığı bilgisi alınmış ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi15 Mart 2016

    Müşterimiz Sayın Murat A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön