17 Eylül 2013 #2015973

Sigortam.net Hasarsızlık İndiriminden Faydalanamadım!

20 yıl aksatmadan devamlı kasko sigortası yaptırmış birisi olarak , 2013 yılı değişen sigorta sisteminde sigorta şirketlerinin en ucuz poliçe yapmamasına, kızarak 6 ay sigorta yaptırmadım. Daha sonra arayıp sigorta yaptıracağımı söylediğimde , hasarsızlık onarımımın kullanılmayacağı söylendi. Kullanıcı benim ve bu güne kadar sigortaya çok ufak birkaç hasar kaydımın 100. 200 TL gibi masraflar haricinde bildirimim olmamıştır.


Mesela arabamı sattım diyelim , 1 yıl sonra başka araba aldım sigorta yaptırmak istedim. Nasıl hasarsızlık kaydımın geçerliliği kayboluyor. Devamlı araba sahibi olmamı bana zor tutan sigorta şirketlerinden şikayetçiyim. Şimdi sigortasız olarak oh ne rahat. Sigortam.net 1000 TL kardayım şu an.

Asım 492 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimiz Sayın Asım Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimiz aracını sattıktan 1 yıl sonra bizi arayıp teklif istemiştir ancak hasarsızlık indirmi aktarılamadığı için tepki göstermiştir. Kendisine bu durumun sebebinin sigorta şirketlerinin uygulamasının özel şartları gereği olduğu şeklinde açıklama yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimiz Sayın Asım Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön