22 Mayıs 2015

Sigortam.net Gönderimini Sağlayamadılar.

30 Nisan itibariyle satın almış olduğum trafik ve kasko poliçelerini 5 Mayıs da Yurtiçi kargoyla gönderdiklerini bildirdiler. 13 Mayıs itibariyle kendilerini aradım ve durumu anlattım. Sorunun kargo firmasında olduğunu tekrar gönderim yapacaklarını söylediler. Bugün Mayıs'ın 22' si hala gelen yok. Yolda trafik çevirse ben bu anlattıklarımı ona nasıl söylerim. Bir daha poliçelerimi yenilersem.

İbrahim 670 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimiz Sayın İbrahim Ş. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçesi 05.05.2015 tarihinde gönderilmiş olmasına rağmen, tarafımıza geri dönmüştür. Poliçe farklı bir kargo şirketiyle tekrar gönderilmiş ve teslimatı sağlanmıştır. Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiş ve süreç dolayısıyla kendisinden özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • İbrahim25 Mayıs 2015

    daha cevap yok... . bu nasıl iş...

  • Sigortam.net Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sayın İbrahim Ş. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön