23 Mart 2013 #1703177

Sigortam.net Geri Ödemeyi Taahhüt Ettikleri 75 TL İndirimi Ödemedi!

28 Şubat başlangıç tarihli 7823078 nolu kasko teklifindeki fiyat üzerinden ek 75 tl kariyer.net indirimi yapmayı telefonda taahhüt ettiler. Önce kartımdan ücretin tamamını çekip; daha sonra 75 tllik kısmını iade edeceklerini belirttiler. Kaskoyu yaptıralı bir ay oluyor ama hala belirttikleri tutarı iade etmediler. telefonla 2 defa müşteri hizmetlerini aradım ama hiç bir sonuç alamadım.


Benden ödemeyi alana kadar günde 5 defa arayan şirket, ödeme gerçekleştikten sonra taahhüt ettiği indirim bedelini hiç bir şekilde iade etmedi. Bundan sonra sigortam.net ile işim olmaz.

Mustafa 177 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimiz Sayın Mustafa A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin hesabına 25.03.2013 tarihinde gerekli iade yapılmış olup tahsilat problemi çözümlenmiştir. Yaşanan problem sistemsel bir hata sonucu gerçekleşmiştir. Tekrar etmemesi için gerekli önlemler alınmaktadır. Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimiz Sayın Mustafa A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön