07 Kasım 2015

Sigortam.net Fazla Para Çekti, Cayma Hakkınız Diye Bir Şey Yok!

14 Ekim saat 19:33'te 843 TL'ye sigorta yaptırdım. Fakat 870 TL çekmişler. Bu hareketten rahatsız oldum sigortayı 4 gün içinde iptal ettim. Kanun gereği "Uzaktan yapılan mesafeli satış sözleşmesi cayma hakkı 14 gündür"


Onay verdiğim rakamdan fazla para çektiğiniz için Kartımdan çekilen 870 TL'yi geri yatırıp yaptığınız yanlışı düzeltmenizi bekliyorum.

Orhan 508 Okunma

Cevaplar

 • Sigortam.net Temsilcisi11 Aralık 2015

  Müşterimiz Sayın Orhan G. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Poliçeye uygulanan özel indirim tutarı, poliçe oluşturulduktan sonra müşteri hesabına iade edilmektedir. Müşterimizin talebi üzerine poliçesi iptal edilerek iadesi yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Orhan18 Kasım 2015

  14 Ekim saat 19:33'te 843 TL'ye sigorta yaptırdım. Fakat 870 TL çekmişler. Bu hareketten rahatsız oldum sigortayı 4 gün içinde iptal ettim. Kanun gereği "Uzaktan yapılan mesafeli satış sözleşmesi cayma hakkı 14 gündür. " Onay verdiğim rakamdan fazla para çektiğiniz için Kartımdan çekilen 870 TL'yi geri yatırıp yaptığınız yanlışı düzeltmenizi bekliyorum. 33 gün oldu ne ilgilenen var ne de yardımcı olan. Sürekli aradık ulaşamadık diye mail atıyorlar arayan tüm numaraları konuşurken bile görüyorum.

 • Orhan12 Kasım 2015

  14 Ekim saat 19:33'te 843 TL'ye sigorta yaptırdım. Fakat 870 TL çekmişler. Bu hareketten rahatsız oldum sigortayı 4 gün içinde iptal ettim. Kanun gereği "Uzaktan yapılan mesafeli satış sözleşmesi cayma hakkı 14 gündür" Onay verdiğim rakamdan fazla para çektiğiniz için Kartımdan çekilen 870 TL'yi geri yatırın, uzaktan satış ile yapılan alışverişlerde,6502 sayılı yasaya göre malın teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin tüketicinin sözleşmeden cayma hakkı bulunmaktadır. Tüketiciler bu hak sayesinde hiçbir sebep göstermeksizin satın aldığı ürünü almaktan vazgeçip iade edebilir” 20 gün geçti tam rakamu yatırmadınız.

 • Sigortam.net Temsilcisi09 Kasım 2015

  Müşterimiz Sayın Orhan G. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön