20 Nisan 2013 #1754958

Sigortam.net Fahiş Ücret İsteği!

Sigortam.net'i 3 sene önce keşfettim, o tarihten itibaren hem ailemin tüm araçlarının sigortalarını bu adresten yaptırdım hem de çevremde ki bir çok insana burayı önererek en uygun fiyatı verdiklerini söyledim. Yıllarca aldığım hizmet kalitesinden son derece memnun kaldım.


En son aldığım bir aracı daha sigortalatmak istediğim zaman, bana bir firmadan söyledikleri fiyat 1000 TL oldu, diğer firmaların teklifleri nedir diye sorduğumda en ucuzu budur biz sizin için seçtik dediler. Üyesi olan firmayı arayıp teklifi onlardan bizzat istediğim de ise bana verdikleri teklif 396 TL oldu. Yalnızca tek bir firma ile prim anlaşması yaptığını düşündüğümden artık onlarla çalışmıyor.

Tuna 491 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sayın Tuna Çağlar T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizle iletişime geçen temsilcimizin işten ayrılması ve yazışma kayıtlarına sistemsel olarak ulaşılamaması sebepleriyle net bir sonuca varılamamıştır. Müşterimiz konu hakkında bilgilendirilmiştir ve bu gibi bir durumla bir daha karşılaşmamak adına gerekli önlemler alınmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimiz Sayın Tuna Çağlar T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön