03 Haziran 2016

Sigortam.net En Uygun Fiyatmış!

Zorunlu trafik sigortası için sigortam nete güvenmeyin. Bana 850 TL teklif verdiler. Daha ucuzunu bulmanız imkansız dediler. Aynı gün bir sigortacıya uğradım 700 TL'ye teklif aldılar. Sözde en iyi fiyat garantisi diyorlar. Arada 150 TL fark var.

Özden 396 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi09 Eylül 2016

    Müşterimiz Sayın Özden Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: ‘’En iyi fiyat garantisi’’ çalıştığımız sigorta şirketlerini kapsamaktadır. Müşterimize bu kapsamda teklif sunabilmek adına, aldığı diğer teklif örneği incelenmek üzere kendisinden talep edilmiştir. Müşterimiz söz konusu teklifi tarafımıza iletmediği ve iletişim numarasından kendisine ulaşılamadığından yeni teklif çalışması yapılamamıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi06 Haziran 2016

    Müşterimiz Sayın Özden Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön