01 Kasım 2016 #6830532

Sigortam.net En Uygun Fiyat Mağduriyeti

2 yıldır aracımın sigortasını firmanızdan yaptırıyorum ve 3. yıl içinde sizden yaptırmak istediğimde en uygun Mapfre firmasından çıktığı görülmekte. Yalnız sizin verdiğiniz fiyat ile benim başka noktalardan aldığım fiyat arasında bir fark yok. Hatta sbm üzerinden alınan teklif bile aynı... Bir de en uygun fiyat garantisi veriyorsunuz, bu artık nasıl ve neye göre ise!


Mahalle arasındaki acenteler bile indirim yaparak sizden daha uygun fiyat veriyor. Sanırım siz indirim yapmıyorsunuz ve direk liste fiyatını teklif ediyorsunuz hem de her sene poliçesini sizden yaptıran müşterinize. Kurumsal bir firmasınız diye sizden yaptırmak istiyorum ama portföyünüzü kaybetmeye uğraşıyorsunuz sanırım ve sizden yaptırmak istemekle hatamı ediyorum acaba? Siteniz üzerinden beyan ettiğiniz ve reklamlarda söylediğiniz ''en uygun fiyat garantisi'' sözünüzü tutmanızı bekliyorum!

Özcan 1.469 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi16 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Özcan Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize en uygun fiyat garantisi adı altında işlem yapılarak memnuniyet açısından müşterimizin talebi göz önünde bulundurularak mağduriyet giderilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Özcan Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön