04 Temmuz 2015

Sigortam.net Doğum Teminatı!

8500 TL teminatlı doğum sigortası yaptırdık, hastane 5300 + doktor 3000 TL ödeme aldı.
Doktora fatura karşılığı ödediğim 3000 TL'yi 1 aydan fazla bir sürede geri alamadım, daha
sonra ödemeyi yaptılar ama bu seferde 1000 TL olarak. Firmadan aldığımız cevap bizi şoke etti, hamilelik boyunca
gittiğimiz kontroller sebebiyle doğum teminatımız düşmüş ve bu sebepten dolayı 2000 TL parayı iade edemeyeceklerdi.


Bununla ilgili bize kimse bilgi vermedi, ayrıca neden +ayakta tedavi yaptırdık ve o kadar para verdik.
Firmaya mail atıyoruz cevap veren yok, telefonla arıyoruz yardım eden yok.
Bu paralar kolay kazanılmıyor!

İlhan 997 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sayın İlhan T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin satın almış olduğu doğum teminatlı sağlık sigortası kapsamında, hamilelik süresince gidilen doktor kontrolleri de belirlenen limitten karşılanmıştır. Poliçe alım aşamasında, konu hakkında detaylı bir görüşme gerçekleşmemiş ancak müşterimize ulaştırılan poliçe de ayrıntılı olarak belirtilmiştir. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • İlhan14 Temmuz 2015

    İlk şikayeti yazdığım gün firma yetkilisi aradı ve sorunu çözeceğini ve sorun çözüldükten sonrada beni tekrar arayacağını bildirdi, aradan 10 gün geçti arayan soran yok. Sigorta firmanısının eksik bilgilendirmesinden dolayı 2000 TL alacağımı firmadan tahsil edemiyorum. Bundan sonra sigortam net firmasından doğum teminatlı sigorta yapacak arkadaşların daha dikkatli olmasını tavsiye ederim, sürekli sat - sat politikaları yüzünden uğramış oldğum zararla ilgili firmada kapı - duvar kimseye ulaşamıyoruz. Belli bir süre daha bekledikten sonra yasal sürece başvuracağım.

  • Sigortam.net Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sayın İlhan T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön