30 Ekim 2015

Sigortam.net Aylardır Zilliyet İşlemi Yapılmadı!

Yaklaşık üç ay önce her sene satın aldığım gibi Sigortam.net'ten aracımın trafik sigortasını ve kaskosunu yaptırdım. Eski aracımdan hakkım olan trafik sigortasının hasarsızlık indirimi işlemi ve gerekli evrakları aylar önce göndermeme rağmen yeni aracımın plaka değişikliğinden kaynaklanan zilliyet işlemlerini bir türlü gerçekleştirmediler. Çağrı merkezi sürekli olarak meşgul; yaklaşık bir ay önce güçlükle ulaştığım temsilci 15 dakika sonra geri aranacağımı söyledi ama ne arayan ne de soran var.

Kaskom ile ilgili olarak da halen tarafıma sigorta klozum kargolanmış değil. Yukarıdaki konular ile ilgili yaşadığım mağduriyetlerin giderilmesini talep ediyorum.

Ahmet 443 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi18 Kasım 2015

    Müşterimiz Sayın Ahmet T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Hasarsızlık ve poliçe zeyil işlemleri poliçenin alındığı sigorta şirketi ile birlikte yürütülmektedir. Müşterimizin birden fazla işlemi olduğundan süreç uzamıştır. Müşterimizin poliçesine eski aracının hasarsızlığı aktarılarak plaka zeyili yapılmıştır, poliçesi kendisine ulaştırılarak işlemleri tamamlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi30 Ekim 2015

    Müşterimiz Sayın Ahmet T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön