20 Kasım 2015
Yorum Yap
#4235643

Sigortam.net Aviva Sigorta Denip Başka Sigorta Poliçesi Yapmak!

Baştan söylüyorum kesinlikle güvenmeyin ve kesinlikle sigorta yaptırmayın. Danışman Aviva Sigorta olarak anlattı poliçeyi ve defalarca tekrarladı ardından yolladığı poliçede unico isimli adını ilk kez duyduğum sigorta şirketinin sigortası çıktı. Tabi bu işlemler kredi kartınızdan provizyon çekildikten sonra gerçekleşiyor ve en önemlisi işlemleriniz ile ilgili görüşmek için aradığınızda müşteri temsilcisi ati. Lakayt tavırlarla 6 kere aramanıza rağmen ilgili birime bağlamıyor. Hasar için aradığınız beyanında bulunsanız da ulaşamıyorsunuz. Yani mesai saatleri dışında aracınızın başına bir şey gelse muhatap bulamayacaksınız.

Benna Benna 408 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Sigortam.net Temsilcisi03 Aralık 2015

  Müşterimiz Sayın Benna T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: İlgili sigorta şirketi elementer branşlardaki hizmetlerinde isim değişikliği yaptığından dolayı, müşterimizin poliçesi sigorta şirketinin yeni ismi ile oluşturulmuştur. Tarafımızdan yapılan herhangi farklı bir işlem söz konusu değildir. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Benna22 Kasım 2015

  Satın almak istediğim sigorta poliçesi ile satın aldıktan sonraki poliçe farklı telefonlara ulaşılmıyor ürün satılana kadar sizi günde abartısız 10 kere arayan temsilciler ukala tavırlar sergiliyor.

 • Benna21 Kasım 2015

  Uzak durun sakın. Baştan söylüyorum kesinlikle güvenmeyin ve kesinlikle sigorta yaptırmayın. e. İn k. Ya adlı danışman Aviva Sigorta olarak anlattı poliçeyi ve defalarca tekrarladı ardından yolladığı poliçede unico isimli adını ilk kez duyduğum sigorta şirketinin sigortası çıktı. Tabi bu işlemler kredi kartınızdan provizyon çekildikten sonra gerçekleşiyor. Ve en önemlisi işlemleriniz ile ilgili görüşmek için aradığınızda müşteri temsilcisi ati. A lakayt tavırlarla 6 kere aramanıza rağmen ilgili birime bağlamıyor. Hasar için aradığınız beyanında bulunsanız da ulaşamıyorsunuz. Yani mesai saatleri dışında aracınızın başına bir şey gelse muhatap bulamayacaksınız.

 • Sigortam.net Temsilcisi20 Kasım 2015

  Müşterimiz Sayın Benna T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler