13 Haziran 2016

Sigortam.net Araç Sigortasında 4 Kez Fiyat Yükseltiler. Sigorta Poliçemi İptal Etmiyorlar

06.06.2016 Sigortam.net'ten araç sigortası yaptırmak için aradım. Verilen fiyat 1093 TL kabul ettim. Bankadan işlem SMS geldi 06.06.2016 Sigortam.net'ten tekrar arandım yanlış hesap yapmışlar fiyat 1099 TL kabul ettim. Bankadan işlem SMS geldi 07.06.2016 Sigortam.net'ten tekrar arandım önceki sene sigortamı yapar Koç Allianz bayisi dizel aracımı benzinli diye sigorta yapmış fiyat düşük olsun diye dediler yeniden fiyat verdiler 07.06.2016 1203 TL onu da kabul ettim Bankadan işlem SMS geldi. Gelen poliçeyi kontrol ettim Sigortam.net aracımı benzinli sigorta yapmış. Tekrar aradım Poliçemi düzeltin diye araç dizel 200 TL tekrar fark vereceksin dediler. Toplamda 1377 TL ödemem gerekiyormuş. Poliçemi iptal edin dedim. Edemeyiz sen başka bir sigorta firmasına aracını sigorta yaptır. Resmini maille yolla iptal edelim dediler. 26 dakika konuştun fayda etmedi.

Soner 455 Okunma

Cevaplar

 • Soner22 Eylül 2016

  Sigortam.net, ten kargo geldi. (1 ay oldu) Yapılan hatadan dolayı özür mektubu yazmışlar. Can sakızı çoban armağanı lokum göndermişler. Sigortam.net, ten Onur Altuntaş ve Barış Açarı, ya teşekkür ederim.

 • Soner22 Eylül 2016

  Sigortam.net, ten kargo geldi. (1 ay oldu) Yapılan hatadan dolayı özür mektubu yazmışlar. Can sakızı çoban armağanı lokum göndermişler. Sigortam.net, ten Onur Altuntaş ve Barış Açarı, ya teşekkür ederim.

 • Soner30 Temmuz 2016

  30 09 2016 Tarihi itibari ile aracının dizel olarak yapılmış sigorta poliçesi bana gelmedi. Mail veya posta yoluyla bekliyorum. Dizel aracına Sigortam.net in benzinli yaptığı policeyle biliyorum. Bu konuda her türlü kazada veya yasal sorunla karşılaşırsam Sigortam.net sorumludur. İlginize teşekkür ederim.

 • Sigortam.net Temsilcisi29 Temmuz 2016

  Müşterimiz Sayın Soner Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize poliçe alımında özel indirim tanımlanmıştır. Tanımlanan özel indirimin iadesi gerekli işlem ve onayın ardından gerçekleştirilmiştir. Müşterimize ulaşılarak iade bilgisi verilmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Soner17 Haziran 2016

  Trafik sigortası, karşı tarafa verilen zararların temini için yaptırılır. Zorunlu bir araç sigortasıdır ve yaptırmamak cezaya sebep olur. dizel aracımı benzinli araç sigortası yaptı Sigortam.net Allah korusun kaza yaptım ve çarptığım araçta ağır hasar oldu veya ölünlü bir kaza yaparsam. Sonuç ne olur.

 • Sigortam.net Temsilcisi14 Haziran 2016

  Müşterimiz Sayın Soner Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön