28 Nisan 2016

Sigortam.net Adıma Kayıtlı Olmayan Plaka İle SMS Gönderimi.

Bugün Sigortam.net'ten "46h****6 plakalı aracınız için uzmanlarımız telefonda daha fazla trafik sigortası seçeneği sunabilir. Hemen arayın 02166366848 Mersis:0770015174700010" içerikli bir SMS geldi. Benim adıma böyle bir araç kayıtlı olmadığı gibi Sigortam.net ile bugüne kadar herhangi bir şekilde irtibata da geçmedim. Sigortam.net'te hiçbir bilgimin kayıtlı olmaması gerekiyor. Telefon bilgimin silinerek bir daha bu şekilde SMS ya da başka bir iletişim kanalı aracılığı ile rahatsız edilmek istemiyorum.

Tamer 946 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi26 Mayıs 2016

    Sayın Tamer M. tarafından yapılan şikayet hakkında; Şikayet incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Sitemizden poliçe teklifi alındığı sırada ilgili telefon numarası girildiği için, bilgilendirme SMS’i gönderilmiştir. İletişim numarası bilgilendirme listesinden çıkartılarak sistemden silinmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Tamer'in Teşekkür Mesajı02 Mayıs 2016

    İlgi ve hızlı çözüm için teşekkürler.

  • Sigortam.net Temsilcisi29 Nisan 2016

    Müşterimiz Sayın Tamer M. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected]sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön