15 Ekim 2016 #6692311

Sigortam. Net Para Hesabıma Geçmedi Hala!

Kaskoyla alakalı 640 TL vermiş olduğunuz poliçe fiyatına 682 TL kredi kartından çekiyorsunuz, "cuma günü 42 TL hesabınıza geçecek" diyorsunuz. "Kayıtları dinleyelim sonra sizi ararız, olmadı öbür hafta cuma yatırırız hesabınıza". Yakışmıyor sizin gibi firmaya. Çok müşteri kaybedersin!

Murat 755 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Murat E. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin özel indirim iadesi gerekli işlem ve onayın ardından yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Murat18 Ekim 2016

    Parayı aldık en sonunda organizasyon ve iş takibi esnasında eksiklikler var. Firma sahibinin çalışanları denetlemesi ve eğitmesi lazım. Eğer bu işi layıkıyla yapacaksınız. Yapılabileceliğinize inanıyorum Kolay gelsin sigortam net...

  • Sigortam.net Temsilcisi18 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Murat E. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön