18 Ekim 2016 #6714076

Sigortam. net İndirim Tutarları İade Edilmiyor!

Sigortam. net ile yaptırmış olduğum kasko poliçemin tutarı 781.87 kredi kartımdan tahsil edildi ancak iade edilecek 45 TL bugün aradığımda kayıtlarda 30 TL olarak göründüğünü söyleyip düzeltilmesi yönünde m.. beye bilgi verileceği ve size dönüş yapılacağı söylendi. 2. cumadır iade tutarlar kartıma yatırılmadı. Poliçe yaptırırken verilen sözler tutulmuyor. İndirimler yansıtılmıyor.

Yaşar 830 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Y. Özer A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin özel indirim iadesi gerekli işlem ve onayın ardından yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Y. Özer A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön