25 Ekim 2016 #6775174

Sigortam. net Hasarsızlık İndirimim Poliçeme Yansıtılmadı!

27.10.2015 tarihinde 34 sdd ** plakalı aracımı satıp satışı sigortacıma bildirdim 6 gün sonra 03.11.2015 tarihinde 34 v 1*** plakalı aracımı aldım Sigortam.net'i arayarak satın aldığım aracı kaskolattım Sigortam.net tarafından Zürih Sigortadan yapılan poliçeme hasarsızlık indirimim yansıtılmadığı için mağdur oldum, bu sene yenileme yapmak için tekrardan beni aradılar ve hasarsızlığım poliçeme yansıtılmamış haldeyken beni tekrar mağdur etmek istiyorlar tamamen kendi hatalarından kaynaklı bir sorun yüzünden ben mağdur oldum evet mağdur olmamak için sigorta yaptırıp bizzat sigortayı yapan kuruluş tarafından mağdur edilen biri olarak kendimi saf gibi hissediyorum ve bu olayı duyurabildiğim kadar insana duyuracağımdan hiç şüpheniz olmasın ben mağdur oldum bari başkaları mağdur olmasın her aradığımda haklısınız deyip hala hakkımı iade etmediler resmen benimle dalga geçiliyor yüzde 65 mağdurum.

Yaşar 1.025 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi25 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Y. Hüseyin A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize telefon yolu ile ulaşılarak süreç hakkında özür dilenmiş olup, poliçesine sigorta şirketi aracılığı ile hasarsızlık indirimi aktarılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Y. Hüseyin A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sig[email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön