06 Ocak 2015

Bahane Bankası "Sigortam.net"

Aralık ayının 12'sinde aldığım sigorta poliçesi sözde bir haftada kargo edilecekti fakat şu an itibari ile gelen giden bir şey yok. Tam 20 gün oldu, 2 kez aradım sordum yok yoğunluktan dolayı yok adreste sıkıntı var belkim kargocular şubede unutmuşlardır.


Bahane bahane bahane. Zaten İnternet üzerinden aldığınız fiyat teklifi ile de müşteriye gel gel yapıyorlar, iş ciddiye binince yok şöyle oldu yok böyle oldu fiyatı normal piyasa düzeyine getiriyorlar.

Ali 994 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimiz Sayın Ali K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe teslimatında kargo şirketinin adres bilgilerinde sorun yaşamasından dolayı gecikme yaşanmıştır. Müşterimizin poliçe teslimatı sağlanmış, yaşanan gecikmeden dolayı kendisinden özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimiz Sayın Ali K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön