13 Ekim 2016

Sigortam.net Yapılan Poliçeyi Tarafıma Göndermiyorlar!

Yapılan poliçeyi tarafıma göndermiyorlar. Whatsapp numarasına dilekçe yazarak kredi kartı sahibinin imzasını ve para çekileceğine dair bir belge hazırlamamı söylüyorlar. Oysa poliçeyi yaparken bu kadar zor olacağı ve eğer bu belge gönderilmez ise poliçe tarafınıza ulaşmaz demediler.

Emrah 855 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Emrah M. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize prosodürler gereği beyanın istendiği iletilmiştir. Detaylı açıklamalar müşterimize yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Emrah M. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön