07 Aralık 2013

Sigortam.net Yanlış Bilgiyle Sigorta Yapıyor!

Yaklaşık iki sene önce eşim ameliyat oldu apandisitten. Özel olduğu için de bayağı bir fatura ödedik. Sonra özel sigorta yaptıralım da Allah lazım etmesin ama işe yarar dedik.Eeşimi sigortalı yaptık, neyse sonra o yetmedi çocuklarla bana da yaptık. 3 yakın para yatırdık bize denilen S**bey demeye dilim varmıyor ama neyse: sigorta yapacağız sonra hemen doktora gidebilirsiniz ama hiç olmazsa üç gün bekleyin de hastane bir şey demesin+tüm ileri tetkikler bedava olacak. Gittik hastaneden bir sene beklenmesi gerektiğini söylediği her şeyin hikaye olduğunu öğrendik. Telefon ettik ve kuru bir özür dilediler S** beyin hatasıymş. Sigortam.net , paramla rezil oldum.

Sevinç 583 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Sayın Sevinç A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti üzerinde ses kayıtlarımız dinlenmiştir ve konu ile ilgili özel şartlar incelenmiştir. Tüm bunların ışığında; Müşterimize ileri tetkiklerin bedava olacağıyla ilgili bilgi verildiğine rastlanmamıştır. Kolonoskopi, endoskopi, tahlil gibi uygulamalar ile kanser ve kalp ameliyatlarının bekleme süreleri konularında müşteri temsilcimiz tarafından hatalı bilgilendirme yapılmıştır. İlgili müşteri temsilcisine gerekli uyarı yapılmıştır ve bir daha böyle bir durumla karşılaşmamak adına önlem alınmıştır. Provizyon konusunda ise ilgili departmanla görüşme gerçekleştirilmiştir ve herhangi bir kayda ulaşılamamıştır. Bekleme süresi ile ilgili bilgi hastaneden temin edilmiştir. Müşterimiz faturaları bulup hastalığı hatırladığında bizimle iletişime geçecektir. Ardından faturalara yönelik verilmiş hatalı bir bilgi var ise telafi yoluna gitmek istediğimiz müşterimize bildirilmiştir. Müşterimizden çalışanımızdan kaynaklı sorunlar adına özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimiz Sayın Sevinç A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön