Sigortam.net Yanıltıyor.

Oğuz S. |

Yaklaşık 1 ay önce Sigortam.net aracılığı ile kasko ve zorunlu trafik sigortasını yaptırdım. Poliçeleri düzenleyen arkadaş özel bir indirim uygulanacağını bu indiriminde tarafıma yansıtılacağını söyledi. Bir hafta sonra paranın hesabıma geçildiğine dair 2 adet mail almama rağmen hesabıma geçilmiş bir tutar yok. Konu ile alakalı en az 5 defa aramama karşılık hiçbir geri dönüş yapılmamakla beraber aradığımda sürekli aynı lakırdılarla geçiştiriliyorum.

Etiketler :

Hizmet Kalitesi / Memnuniyeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  15:49

  Müşterimiz Sayın Oğuz S. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimize tanımlanan özel indirimin iadesi, müşterimizin kredi kartından hata alından dolayı gerçekleştirilememiştir. Müşterimin iade bilgileri güncellenerek özel indirim iadesi yapılmıştır. Müşterimize konu ile ilgili bilgi verilerek memnuniyeti sağlanmıştır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 25 Temmuz
  16:56

  Müşterimiz Sayın Oğuz S. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.