02 Aralık 2013

Sigortam.net Üyelik İptalini Yapmıyor!

Sigortam.net'ten üyeliğimi iptal edemedim. 4442400 merkezi 2 kez aradım. Sürekli müşteri temsilcileri başkalarına aktardı. En son kişilerde ilgili departmana bilgi verdik. Onlar 1 haftaya üyelik iptal ederler şeklinde işi uzatmaktalar. Anlamsız sözlerle üyelik iptal geciktirme yapılması müşteri ye haksızlıktır. Böyle tek taraflı, zoraki işlem yapılmasını kınıyorum. Üyelik iptali istiyorum.

Mehmet 1.259 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi10 Aralık 2013

    Müşterimiz Sayın Mehmet Gültekin U. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin üyeliği talebi üzerine iptal edilmiştir. Ancak sistemde iptal edildi olarak görünmesine rağmen kendisi bir hata sonucu tekrar giriş yapabilmiştir. Sorun sistem ekibimiz tarafından giderilmiştir. Kendisi artık tekrar giriş yapamayacaktır, üyeliği iptal edilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimiz Sayın Mehmet Gültekin U. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön