Sigortam.net Trafik Sigortası İptal İadesi!

Mesut Ş. |

Tarafıma Sigortam.net aracılığıyla Anadolu Sigorta'dan 12.10.2014 tarihinde 65 EU 173 plakalı aracıma Trafik sigortası poliçesi düzenlendi. 27.02.2015 tarihinde aracımı sattığımdan dolayı iptal poliçesi düzenledik. Noter satışını da ilgili firmaya (sigortam net) yolladım iptal poliçesi düzenleyip tarafıma 124.38 TL iade poliçesi düzenlendi ama kaç hafta geçti ama tarafıma ne para ödendi ne de ilgilenildi. 1 ay dır her gün arıyorum.

Her aradığımda 1-2 gün içinde ödenecek dendi ben paranın derdinde değilim ama bu dolandırıcılığın peşini bırakmayacağım. En son pazartesi 26.10.2015 tarihinde ödenecek dendi bu sefer ödenmez ise tüketici hakları mahkemesine şikayet edeceğim.

Etiketler :

Geri Ödeme ve Tazmin Sözleşme - Poliçe İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  16:00

  Müşterimiz Sayın Mesut Ş. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  İade işlemleri sigorta şirketi ile birlikte yürütülmekte ve bu nedenle süreçte gecikmeler yaşanabilmektedir. Müşterimiz iade işlemleri için ilettiği hesap numarasının hatalı olması sebebi ile yapılan iade geri dönmüştür. Müşterimizden yeniden hesap bilgisi alınarak iade işlemi gerçekleştirilmiş ve müşterimize ulaşılarak teyit edilmiştir.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Mesut Ş.
  03 Kasım
  14:14

  Bu sigorta şirketinden kimse sigorta yaptırmasın bunlar dolandırıcı 6 ay oldu iptal ettirdiğim sigortanın iadesini alamıyorum. Her aradığımda yarın diyorlar. Sakin Sigortam.net in tuzağına düşmeyin. Şikayetlere baktıkça herkesin aynı şekilde dolandırıldığını görüyorum. p. T sigorta kanununa istinaden geriye yönelik faiziyle birlikte tüketici haklarına ve il hakem geyetine şikayet edeceğim. Sizlerde aynı şeyi Yapın bu dolandırıcı şirketin yaptığını yanına bırakmayın.

 • 26 Ekim
  15:36

  Müşterimiz Sayın Mesut Ş. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.