26 Eylül 2014

Sigortam.net Trafik Sigortamın Ücret İadesi Hala Yapılmadı.

05.03.2014 tarifinde satın aldığım motorsikletimi sigortam.net'ten zorunlu trafik sigortası yaptırmıştım ancak motorumu sattım noter satış belgesini faks ile gönderdiğiniz takdirde en geç 3 gün içerisinde ücret iadesi yapılacak dendi ve gene iade yatmıyor, banka ile alakalı denilip duruluyor,kendimde tamamen soğudum sigortam.net'ten çevremdekilerin de kullanmaması için elimden geleni yapacağım!

Şuayb 1.440 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi29 Eylül 2014

    Müşterimiz Sayın Ş Ferhan Ü tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Yaşanan aksaklıktan dolayı müşterimizden özür dilenmiş, sigorta poliçesinin iptali gerçekleştirilmiş ve para iadesi tarafına sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi26 Eylül 2014

    Müşterimiz Sayın Ş. Ferhan Ü. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön