12 Ocak 2016

Sigortam.net Taksitli İşlem Ve %5 Geri Para İadesi!

Sigortam.net üzerinden eureko sigortadan kasko poliçemi yaptırdım. Telefon görüşmemizde Kasko bedelinin 8 taksit olarak ücretleneceğini ve kasko bedelinin %5 oranında geri kartıma iade yapılacağını belirtmelerine karşılık, kartıma tek çekim olarak yansıdı ve herhangi bir şekilde kredi kartıma para iadesi de gerçekleşmedi. Bir hatanın olduğu aşikar ancak kendileri ile üç kez telefonda görüşmeme kredi kartı ekstremi paylaşmama rağmen, hiçbir şekilde geri dönüş alamıyorum. Her arayışımda ise farklı bir kişi ile muhatap oluyorum ve süreç takibi gibi bir durum ne yazık ki bu firmada sıfır. Arayıp bu şekilde olmuş kusura bakmayın deseler de kafi ama müşteri memnuniyeti sıfır olan bir firma maalesef.

Alicelikel 378 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi04 Mart 2016

    Müşterimiz Sayın Ali Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin talebine istinaden işlemler incelenmiştir. Müşterimize poliçe alımı sırasında tanımlanan özel indirimin iadesi, gerekli onayın ardından yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak konu hakkında bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Alicelikel27 Ocak 2016

    Firmanın poliçe satışında gösterdiği ısrarcı tavrı hatalarını düzeltme ve müşteri memnuniyeti konusunda göstermemiş olması nasıl bir firma olduklarını göstermekte. Sistemlerimizde kartınıza iadenin yapıldığı görülmekte bilgisini iletti arkadaşlar, peki o zaman faturasını benimle paylaşırsanız çalıştığım bankaya bu fatura ile başvurabilirim dedim ve süreç tıkandı. Sistemlerinizde görünen ile müşteriniz olarak bana yansıyan aynı şeyler değil ise müşterinizin yanında olmanız gerekirdi ama neyi ve kimi koruyorsunuz/saklıyorsunuz anlayamıyorum.

  • Sigortam.net Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimiz Sayın Ali Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön