03 Ekim 2015

Sigortam.net Taahhüt Edilen İndirimin Yapılmaması.

Sigortam.net üzerinden satın aldığım kasko poliçesinde ilgili tarafından tarafıma 81 TL indirim sözü verilmiştir ve bu tutarın cuma günü mesai saati bitimine kadar hesabıma geçeceği sözü verilmiştir. Aradan 25 gün geçmesine rağmen param hesabıma gelmemiştir. Defalarca aramama mail atmama rağmen aksilik oldu bugün yatacak yarın yatacak şeklinde beni oyaladılar. Geri dönüş yapılacak deyip yapmadılar. Bildiğiniz tanıdığınız gerçekte hizmet veren sigorta şirketlerine sigortalarınızı yaptırın. Bu şekilde daha çok yanıltırsınız. Üstelik kendinize muhatap bile bulamıyorsunuz.

Birgül 324 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi12 Ekim 2015

    Müşterimiz Sayın Birgül Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimize almış olduğu trafik sigortasına istinaden tanımlanan özel indirimin iadesi, sistemsel bir sorun nedeni ile kısmi olarak gerçekleşmiştir. Müşterimizin iadesinin kalan kısmı gerçekleştirilmiş, müşterimize ulaşılarak gerekli bilgi verilmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi05 Ekim 2015

    Müşterimiz Sayın Birgül Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön