17 Aralık 2015

Sigortam.net Sürekli Aranarak Taciz Ediliyorum!

Bir hata yapıp Sigortam.net'e kişisel bilgilerimi girip fiyat istedim. Sonra uygun bulmayıp hizmet almadım. Fakat her gün en az yirmi defa A** beyi, M***beyi,A**,F**** hanımı aramıştık diye saçma sapan telefonlar geliyor, yetmiyor açmadığım da mesaj, mail geliyor. Lütfen telefon numaramı listenizden çıkarınız yoksa dava açacağım.

Gülsüm 495 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi07 Ocak 2016

    Müşterimiz Sayın Gülsüm Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimiz sitemiz üzerinden teklif aldığından dolayı bilgilendirme amaçlı aranmıştır. Müşterimizin talebi üzerine iletişim numarası bilgilendirme listesinden çıkartılarak sistemden silinmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Aralık 2015

    Müşterimiz Sayın Gülsüm Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön