02 Eylül 2016

Sigortam.net Sigortayı Yaptırdığınız An Hizmet Sona Eriyor.

8 Ağustos'ta zorunlu trafik sigortası yaptırdım bir kısım iskontonun kredi kartıma cuma günü iade edileceği bilgisi verildi ancak bu 4. cuma daha herhangi bir iade söz konusu değil bu bir.
İkincisi; poliçe üzerindeki adres yanlış yazılmıştı. Düzeltilmesi ile ilgili 4 kez mail atıp 3 kez aramama ve son görüşmemizde artık harfi harfine teyit etmiş olmalarına rağmen yine yanlış yazmışlar. Bir de en kısa sürede geri döneceğiz diye müşteri temsilcisi mail atıyor ama ne arayan var ne de soran. Artık ben uğraşmak istemiyorum varsın adres kısmı yanlış kalsın poliçede.

Mustafa 422 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Mustafa B.tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe zeyili yapılarak , zeyil evrakı kendisine gönderilmiştir. Poliçe alımında tanımlanan özel indirimin iadesi gerekli onayın ardından yapılmıştır .Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır . Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi07 Eylül 2016

    Müşterimiz Sayın Mustafa B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön