19 Ekim 2015

Sigortam.net Sigorta Poliçesinde Verilen Zarar.

Sigortam.net sigorta biriminden H** bey ile görüşme sağladık. Uygun poliçeleri çalışıp döneceğini söyledi. Bu kadar lakayt bir işlem ile karşılaşmadım çünkü hiçbir şekilde geri dönüş almadım. Daha sonra aradığımda aranmamış olmama rağmen aranmışsınız deyip daha önce tespit edilen poliçe primini iletmiyorlar, yerine daha fazla olan arada 500 TL farklı ödeme yapmam gerektiği iletiliyor.

Bizler tüketiciler olarak gerçekten inanıp sizin ile irtibat kurduk ancak sizler tarafından kandırılarak mağdur konumuna getirip daha fazla para talep edilerek işlem yapmak isteyen tüzel kişilik misiniz, yoksa gerçekten müşteri memnuniyeti ve güvenine önem veren tüzel kişilik misiniz?

İbrahim 245 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 15 Ağustos 2016

    Benden hiçbir şekilde yeni numaram talep edilmedi ve böyle bir bilgilendirme sağlanmadı. Tmaamı ile baştan atma için yapılan yazışmalardır bunlar. Ben kendi numaramı yeniden verdim ilgili firmaya ve bana tutarlar ile ilgili numara almadan eski numaradan aradıklarını bu hatalarını müşteri temsilcisi kendisi söyledi zaten. Bu kadar müşterisinin tarafından bakmayan ve sadece kendi çıkarı doğrultusunda hareket ederek objektif bakamayan firma görmedim. Hatalıyız kusura bakmayın demesi gerekenler firma iken bir de bizi hatalı çıkarmaya çalışıyorlar. Doğru hatalı biziz ki sizler gibi firmalarla iş yapmaya para kanzandırmaya çalışıyoruz.

  • Sigortam.net Temsilcisi13 Kasım 2015

    Müşterimiz Sayın İbrahim A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimiz, istediği tekliflerle ilgili bilgi verilmek üzere aranmış, ancak telefon numarası hatalı olduğu için ulaşılamamış ve teklifler kendisine iletilememiştir. Müşterimiz, daha sonra yeniden bizi aradığında, kendisi için yeniden teklif hazırlanmış ve bu konuda bilgi iletilmiştir. Ancak, ilk teklifle ikinci teklif arasında geçen zamandan dolayı sigorta şirketlerinin sundukları tekliflerde fiyat farkı oluşmuştur. Müşterimize ulaşılarak, sigorta şirketlerinin fiyatlandırma politikaları konusunda bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi19 Ekim 2015

    Müşterimiz Sayın İbrahim A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön