26 Ağustos 2013

Sigortam.net Sigorta Gerekliliklerini Yerine Getirmedi!

Yaklaşık 2 ay önce yol yardım dahil trafik sigortası yaptırdığım firma. Mordoğan Karaburun arasındaki yolda aracım arıza yapınca bana anlaşmalı olduğumuz Groupama Sigorta firması aracınız için gelemeyeceklerini ilettiklerinden haklarında şikayet formu oluşturuyoruz diyerek yardımcı olamayacaklarını beni dağ başında güneşin altında kendi halime bırakan şirket.

Ödediğim 400 TL'lik çekici parası dışında susuz olarak güneş altında 6 saat olayın çözülmesi için beni bekleten firma Sigortam.net!

Mağduriyetimin giderilmesini talep etmiyorum. Çünkü sizinle avukatım bizzat ilgilenecek ve mahkemede görüşeceğiz.

Şikayet internet üzerinden insanların nasıl firmalarla çalıştıklarını görmesi açısından açılmıştır.

İbrahim 361 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 26 Eylül 2013

    Sigortam.net şikayetim den sonra gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı tsk. ederim. Gerekli düzenlemeler yapılarak tarafıma bilgilendirme yapılmıştır. Hasan beyede ilgisinden dolayı ayrıca tsk. ederim.

  • Sigortam.net Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sayın İbrahim Ş. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön