14 Şubat 2014

Sigortam.net Şifre İçin Dönüş Yapmadı.

Sigortam.net ile sanırım 2006-2007 yıllarında tanıştım ve üye oldum. 2014'e kadar sürekli reklam emailleri bana gelir. 10 gün önce bir kasko teklifi almak istediğimde doğal olarak üye girişi yapmam gerekti. TC kimlik numaram sitede kayıtlı olduğundan üye kaydımı yapamadım. Şifremi unuttum kısmında yazdığım hiçbir emaili de sistem kabul etmedi. Konuyla alakalı siteye email atmama rağmen 10 gündür bir cevap yok. Sanırım Sigortam.net tanıştığımız zamanki ilgi ve alakayı, yani profesyonelliğini kaybetmiş.

Adem 714 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi13 Mart 2014

    Müşterimiz Sayın Adem Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimiz üyelik bilgilerinin girişini yaparken mail adresi eski olduğu için tam olarak hatırlayamamıştır ve doğru mail adresini giriş yaparken yazamamıştır. Kendisi bu durumu 9 Şubat tarihinde mail yolu ile bildirmiştir, aynı gün içerisinde kendisi aranmıştır fakat sistemde kayıtlı telefon numarası eski olduğu için ulaşılamamıştır. Mail adresine ulaşılamadığına dair bilgi gönderilmiştir. Kendisi yaşanan bu durum hakkında bilgilendirilmiştir ve konu açıklığa kavuşturulmuştur. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Adem'in Teşekkür Mesajı17 Şubat 2014

    hızlı geri bildirimlerinden ve çözüm sürecinden dolayı teşekkür ediyorum.

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimiz Sayın Adem Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön