02 Mayıs 2013

Sigortam.net Satış Sonrası İlgisiz!

Sigortam.net firmasından yıllardır aldığım Yapı Kredi Sağlık Sigortası'nın poliçe yenileme dönemi için benimle temasa geçildiğinde *** isimli satış temsilcisine, sahip olduğum Ömür Boyu Yenileme Garantisi ve oğlumun Yapı Kredi Sigorta Bebeği avantaj hakkının poliçede yazılması gerektiğini özellikle belirtmiştim.

Ancak dün elime ulaşan poliçede oğlumun YKS Bebeği avantaj hakkı yer almamış. Sigortam.net firmasını aradım, **Bey'in hattının meşgul olması sebebiyle *** isimli temsilciye durumu aktararak acilen dönüş beklediğimi ilettim ancak hala dönüş olmadı.Sigortam.net firması aynı hataları sürekli yapıyor, gelen poliçeyi kişiye göndermeden önce açıp kontrol etmiyor.

İşıl 321 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sayın Işıl K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin Yapı Kredi Sigorta’dan hem oğlunun hem de kendisinin sağlık poliçesi mevcuttur. Kendisinin şikayeti yenileme poliçesinde oğlunun ömür boyu yenileme garantisi hakkını ve Yapı Kredi Sigorta bebeği oldugunu gösteren bilginin bulunmamasından kaynaklanmaktadır. Uygulama ise müşterimizin yenileme formunda bebeğinin Yapı Kredi Sigorta bebeği olduğunun not düşülmesi durumda poliçeye not olarak yazıldığıdır. Ancak müşterimizin bu bilgiden haberi olmadığı için poliçesinde de bu not yer almamıştır. Kendisine yeniden formu doldurulup hem bebeğinin hem de kendisinin ömür boyu yenileme garantisi hakları yeniden poliçede yer almış ve problem çözümlenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimiz Sayın Işıl K. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön