28 Eylül 2015

Sigortam.net Satış Sonrası Hizmet Yok...

Ben daha önce kasko yaptırmıştım buradan bir yakınıma (dayıma) trafik ve kasko yaptırdık. Kargo ile gönderdiler kasko poliçesi var trafik poliçesi gelmedi 1 hafta sonra trafik poliçesi geldi. Daha sonra plaka değiştirdik daha önce verdiği fiyatlar doğru çıkmadı. Kaskoda hiç fiyat farkı yok dediler, fark çıktı ve benden onay almadan kredi kartından çekim yaptılar. Kısaca bu şekilde anlatabilirim ve hala bu işlemlerle uğraşıyorum. Pazarlamada her şey iyi fiyat değil hiç tavsiye etmem satış sonrası hizmetleri çok kötü.

Ferhat 239 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi09 Ekim 2015

    Müşterimiz Sayın Ferhat A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin hatalı olarak üretilen poliçesi iptal edilerek iadesi sağlanmıştır. Müşterimizin poliçeleri güncel bilgiler ile tekrar üretilerek gönderimi yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak yaşanan süreç adına özür dilenmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi28 Eylül 2015

    Müşterimiz Sayın Ferhat A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön