27 Ağustos 2015

Sigortam.net Satın Alınan Araç Kasko Poliçesinden Birgün Sonra Fark Ücret İstenmesi.

Aracım için personele full kasko ve 100000 TL teminatlı olacak şekilde poliçe istedim onayladım. Poliçeyi adresime göndereceklerini söyledi. Bir gün sonra devamlı telefon ile arayarak yanlış/eksik hesaplandığını beyan ettiler. 26.08.2015 saat:19.00 civarlarında telefonda görüştüğüm kişi değişik bir şeyler anlatmaya çalıştı. Bende kendisine "onayladığım poliçeden nasıl fark ücret istersiniz" dedim. 100000 TL teminatlı Allianz kasko poliçesinde 100000'likte iki tür değişik rakamlı güvenceler olduğunu ve sözde ben düşüğünü istemişim. Her zamanda full kasko yaparım. Ciddi firma sanıyordum. Geçen sene sıkıntı bu firmada yaşamamıştım üzüldüm.

Murat 686 Okunma

Cevaplar

 • Murat'ın Teşekkür Mesajı27 Eylül 2015

  Sigortam.net şirketine ilgisi için teşekkür ederim.

 • Sigortam.net Temsilcisi18 Eylül 2015

  Müşterimiz Sayın Murat Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin onayladığı poliçesinin üretimi aynı gün yapılamadığından üretim aşamasında prim farkı oluşmuştur. Müşterimizin poliçesinde oluşan fark, yaşanan sürecin telafisi adına tarafımızca karşılanarak poliçe üretimi gerçekleştirilmiştir. Müşterimize ulaşılarak gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • Murat 30 Ağustos 2015

  Arayıp özür diledikleri için teşekkür ederim. Ama Sigortam.net hakkında kafamda şüphe oluştu. Şikayetvar sitesine de ilgisi için teşekkür ederim.

 • Sigortam.net Temsilcisi27 Ağustos 2015

  Müşterimiz Sayın Murat Ö. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön