09 Haziran 2015

Sigortam.net Sağlık Muayenesi Ücretlerini Ödemiyor!

Sigortam.net aracılığıyla çocuğumu Anadolu Sigorta'dan sağlık sigortası yaptırdım. Doktora gittik ve muayene olduk. Sigortam.net ile konuştuktan sonra belgeleri Sigortam.net'e göndermemi onların sigortaya göndereceklerini söylediler. Bende tüm belgelerimi sigortam.nete gönderdim. Aradan 35 gün geçti.

Sigortam Net belgeleri Anadolu sigortaya göndermedi. Telefon ile 5 kere konuştum gecikme ile ilgili hiçbir cevap alamadım, kimle konuştuysam kontrol edip döneceklerini söylediler ama dönen olmadı. 3500 TL'ye sağlık sigortası yaptırıyorsunuz,800 lira muayene ücreti ödüyorsunuz, paranızı ne zaman yatıracakları da belli değil. Sigortam.net ile zaman kaybetmeyin, aracısız yaptırın sigortayı vakit kaybetmeyin.

Fatih 793 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sayın Fatih E. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin dosya işlemleri tamamlanarak, süreç sonlandırılmış ve iadesi yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak gerekli bilgi verilmiş ve yaşanan süreç dolayısıyla özür dilenmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi09 Haziran 2015

    Müşterimiz Sayın Fatih E. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön