31 Ağustos 2016

Sigortam.net Referans Eklememe ve Oyalama...

25/08/2016 tarihinde bir arkadaşımın sigortası için referans oldum ve her seferinde referans eklediklerini söylemelerine rağmen oyalama taktikleri yaptılar. Poliçeyi kestikten sonra olmadı dediler. Araç 33v**** plakalı otomobil M.A.A adına sigorta yapıldı ama referans bir türlü eklenmedi. Her aradığımda arkadaşlar ilgileniyor deyip oyalamaktadırlar.

İrfan A. 249 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Müşteri Temsilcisi08 Eylül 2016

    Müşterimiz Sayın İrfan A. tarafından yapılan şikayet hakkında ; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin talebi üzerine işlemleri incelenmiş ve gerekli onayın ardından referans eklenmesi yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiş ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız.  Saygılarımızla,  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Müşteri Temsilcisi01 Eylül 2016

    Müşterimiz Sayın İrfan A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön