24 Ağustos 2016

Sigortam.net Poliçemi Göndermedi!

Saat 22' de aradım poliçem kesildi mail adresinize gönderimi sağlanacaktır dediler, göndermediler. Tekrar aradım saat 24 'ü geçtiği için bir şey yapamayız dediler. Güvenilir bir firma değil.

Fatih A. 347 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Müşteri Temsilcisi22 Eylül 2016

    Müşterimiz Sayın Fatih A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizden talep edilen evrakların tarafımıza ulaşmasının ardından poliçesi gönderilmiştir. Yaşanan gecikme adına müşterimizden özür dilenerek memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Müşteri Temsilcisi25 Ağustos 2016

    Müşterimiz Sayın Fatih A. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön