Sigortam.net Poliçe İptali!

Birol B. |

22.02.2016 tarihinde Sigortam.net'ten sigorta poliçesi yaptırdım. Sigorta poliçem için kredi kartı sorunu yüzünden çekim yapılamadı ben de poliçeyi aynı gün iptal etmelerini söyledim. Tamam dendi. Aradan bir hafta geçtikten sonra baktım ki poliçe iptali yapılmamış.

Tekrar arayıp hatırlattım. Bana dün aradığımda bir dilekçe yazıp bize gönderin dediler ben de dediklerini yaptım. Ancak hala poliçem iptal edilmemiş konu ile ilgili ilgili firma hakkında şikayetçiyim!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sözleşme - Poliçe İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  18:13

  Müşterimiz Sayın Birol B. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır:

  Müşterimizin talebine istinaden kendisinden iptal beyanı istenmiştir. Müşterimizin iptal beyanının tarafımıza ulaşmasının ardından, gerekli işlemler sigorta şirketi ile birlikte yapılarak poliçe iptali gerçekleştirilmiştir. Müşterimize ulaşılarak gerekli bilgi iletilmiştir.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS
  BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

 • 29 Şubat
  17:42

  Müşterimiz Sayın Birol B. tarafından yapılan şikayet hakkında;

  Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  Konuyu bilgilerinize sunarız.
  Saygılarımızla,

  SİGORTAM.NET
  SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.
  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, sigortam@sigortam.net adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.