12 Ocak 2016

Sigortam.net Poliçe İçin Yapılan İndirim İade Edilmedi.

Bir ay önce Sigortam.net 'ten indirim aldığım için trafik sigortası yaptırdım. Bir ay sürecinde 4-5 kez aramama rağmen her seferinde ilgili kişiler ilgilenip dönüş yapılacak denildi. İlgili kişiler, takım liderleri vs. herkese bilgi veriliyor ama hala geri dönüş yok. Aramaktan yorulduğum için yazmaya karar verdim. Sigortam.net 'in bu müşteri memnuniyetsizliği ve ilgisizliğini anlamak gerçekten zor. Müşteriye sunulmuş bir indirim teklifi var ama ortada "ilgilenen" ya da geri dönüş yapan yok. Müşteri şikayetlerine de bakıldığında benzer şikayetleri herkes görebilir.

Bünyamin 1.095 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi12 Şubat 2016

    Müşterimiz Sayın Bünyamin B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin talebi üzerine işlemleri incelenmiştir. Müşterimize poliçe alımı sırasında tanımlanan özel indirimin iadesi, gerekli onayın ardından gerçekleştirilmiştir. Müşterimize ulaşılarak bilgilendirme yapılmış ve memnuniyeti sağlanmıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi12 Ocak 2016

    Müşterimiz Sayın Bünyamin B. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön