20 Ekim 2016

Sigortam.net Piyasadan Çok Pahalı!

Üç gün önce eşime aldığım araca Sigortam.net üzerinden trafik sigortası yaptırdım. 800 liranın üzerinde sigorta parası ödedim. Aynı araçtan alan arkadaşlarım var biri 417 lira bir tanesi 365 lira ücret ödemiş. Kiminle konuşsam yüzde elli indirim oldu. Geçen sene o fiyatlara yapılıyordu diyor. Sorgulamadan güvenerek yaptırdığım sitenizden bu denli fazla ücret alınması doğru değil. İnsanları kandırırsanız bir daha gelmez. Ben fazladan alınan sigorta ücretinin kartıma geri aktarılmasını aksi halde sigortanın iptalini talep ederek ödediğim ücretin tarafıma aktarılmasını istiyorum. Bu şekilde ticari anlayış olamaz.

Abdurrahim 874 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi18 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Abdurrahim T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş ve süreçler hakkında gerekli bilgi aktarılmıştır . Müşterimize en uygun fiyatlar revize edilerek sigorta şirketlerinden teklif sunulmuş ve poliçe oluşturulmuştur . Müşteri memnuniyeti sağlanmıştır . Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

  • Sigortam.net Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Abdurrahim T. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön