01 Kasım 2016

Sigortam.net Paramı İade Etmiyor...

Cumartesi günü aradım poliçemin ödemesi için iban numarası istedim EFT yapabilecek banka ibanı verdiler bana bende pazartesi hesaba geçer dedim bana pazartesi poliçeniz kesilir dediler, bende EFT mi pazartesi yaptım. Neymiş efendim açıklama kısmına Sigortam.net yazmışım Anadolu Sigorta yazmam gerekiyormuş ben de nasıl olacak dedim açıklamayı düzeltmem gerektiğini söylediler, bankayı aradım bana yaparız ama siz göremezsiniz dediler. Bende yollayın paramı başka yere kestireceğim dedim bana paranızı yollamamız için açıklamayı düzelttirmem lazımmış düzelttirdim verin para mı dedim. Muhasebe hizmetleri inceleyecekmiş akşama kadar yüz kere aradım ve her aramamda beni 5-6 operatöre aktardı hepsine tek tek aynı hikayeyi anlattım ve hala paramı ödemediler.Yolladığım parayı alamıyorum.

Tayfun 1.064 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi16 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Tayfun Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin poliçe satın alma işleminde ödeme seöeneği olarak EFT ile sağlamak istemiştir. Ancak hesap isim bilgileri hatalı yazıldığı için işlem tamamlanamamıştır. Müşterimizin isteği doğrultusunda , banka tarafından yatırılan tutar müşteri hesabına iade edilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimiz Sayın Tayfun Ç. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön