21 Eylül 2016

Sigortam.net Para İadesini Söz Konusu Olunca Oyalama.

Sigortam.net'ten trafik sigortası ve kasko poliçesi yaptırdım. Sözde müşteri temsilcim, kurum indirimli fiyatı söyleyip kredi kartından anında ödemeyi aldı. İndirimsiz fiyatı karttan çekip indirimin güya cuma günü yapılacağını söyledi. Cuma günü sadece kasko indirimi yapıldı. Diğerini 20 gün olmasına ve sürekli arayıp hatırlatmama rağmen halen yapmış değiller. Sözde müşteri temsilcime ulaşmak na mümkün bir de kaza veya hasar olursa beni arayın deyip nağme yapmıştı. Görüştüğüm diğer temsilcilerde ayrı bir facia sözde kayıt alıyorlar dönen yok.

Lakayt bir firma vesselam. Seneye bakalım yaptırır mıyım hiç düşünmüyorlar. Bu kadar müşteriyi oyalayan bir firma görmedim.

Erdal 607 Okunma

Cevaplar

  • Sigortam.net Temsilcisi20 Ekim 2016

    Müşterimiz Sayın Erdal Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmiş olup, konu ile ilgili açıklamalarımız aşağıda yer almaktadır: Müşterimizin özel indirim iadesi gerekli işlem ve onayın ardından yapılmıştır. Müşterimize ulaşılarak bilgi verilmiştir. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş.

  • Sigortam.net Temsilcisi22 Eylül 2016

    Müşterimiz Sayın Erdal Y. tarafından yapılan şikayet hakkında; Müşterimizin şikayeti incelenmeye alınmış olup, müşteri hizmetleri birimimiz konuyu takip etmektedir. En kısa zamanda müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, SİGORTAM.NET SİGORTA ve REASÜRANS BROKERLİK HİZMETLERİ A.Ş. Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet ve önerilerinizi www.sigortam.net internet sitemizde yer alan “İletişim” sayfasından, [email protected] adresine e-posta göndererek veya 444 24 00 numaralı Sigorta Destek Hattımız’ı arayarak iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön